Cinsel Sağlık (+18) ürünleri faturanız dahil içeriği kesinlikle belli olmayacak şekilde "En Üst Gizlilik Esaslarımız" ile hazırlanır. “Türk Ceza Kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin gergedansitesi.com sitemizdeki +18 sayfaları gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değil iseniz lütfen sitemiz içersindeki +18 sayfalarımıza girmeyiniz, ürün satın almayınız.” Yasal bilgilendirmeyi okuduğunuz için ilgi ve anlayışınıza teşekkür ederiz.

Toplumumuzda isteksizlik özel hayatta ki soğukluk denilen zaman akla ilk gelen kadınlar olmaktadır. Oysa bilimsel çalışmalar her beş erkekten birinde isteksizliğe rastlanıldığını ortaya koymaktadır.

Bir kısım çift boşanırken, boşanmayan ancak birbirinden uzaklaşan çift keyifsiz ve isteksiz olarak evliliğe devam ederler. Oysa hayaller öyle değildir. Evlilik yaşayan bir canlıdır. Nasıl ki her canlının ihtiyaçları var ise evliliğin de ihtiyaçları vardır. Diyen uzmanlar, bunları görmezden gelmek veya önemsememek mutsuzluğa zemin hazırlar. Evliliği kurtarmada destekleyici olabilecek bir kaç maddeyi sizlere sıraladık.

Sevginizi ifade edin. Eşiniz ile ilgili olumlu duyguları ona ifade etmekten kaçınmayın. İlişkide iki tarafı da iyi hissettiren bir yoldur. Evi bir cazibe merkezi haline getirmeye çalışın. Evi sadece yemek yenilen ve eşofmanlar ile koltukta televizyon seyretme mekanı olmaktan çıkarın. İki taraf için de eve gelmek heyecan yaratabilir. Bununla birlikte konuşmak bir sorunu ifade etmek, sorunları masaya yatırmak anlamına gelir. Ancak sohbet etmek kişileri içtenleştirir ve yakınlaştırır. Birbirinize zaman ayırın: yorgun da olsanız, yoğun da olsanız, çocuklarda veya yemek ile uğraşsanız da her gün muhakkak birbirinize zaman ayırmaya dikkat ediniz. Karşı tarafın veya davranışından rahatsız olduğunuzda sinirlenmek yada surat asmak yerine üzüntü duyduğunuzu ifade ediniz. Aynı zamanda bu konularda yalnız bırakmayacak olan gergedan boynuzu gibi yardımcı olabilecek ürün seçeneklerini de tercihleriniz arasına yerleştirerek beklenilen sonuçların doğru bir şekilde ortaya çıkmasına yardımcı olabilirsiniz. Düzenli ve önerilen bir şekilde de kullanımının sağlanması ilerleyen zamanlarda da olumlu sonuçları ile karşılaşmanıza destekleyici olabilir.

Kullanımı : 1 kutu gergedan boynuzu tableti içerisinde 5 kapsül yer almaktadır. 1 ay kullanım için yeterlidir. 60 dakika içerisinde farkı görebilirsiniz.

İçeriği : Ginseng, ginko bilboa, terresris, chitosan, kabak çekirdeği tohumu yerini almaktadır.

Uyarı : Serin ve kuru yerde, güneşten uzak, oda sıcaklığından ağzı kapalı bir şekilde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde bulundurunuz. İçeriğinde yerini alan bitki ve bitki özlerine karşı alerjisi olan kullanıcılarda mide ekşimesi ve deride kızarıklıklar meydana gelebilir.

Aynı zamanda hamile veya emziren bayanlar tarafından kullanılması ÖNERİLMEZ. Önerilen dozajı aşmamaya özen gösteriniz. Bu gibi durumlar ile karşılaştığınızda ise kısa süreli olarak kullanımını durdurmalısınız.

8b4306b_o

Gergedan boynuzu nereden bulabilirim?

En uygun ve en hesaplı kampanyalarımız ile birlikte temin etmek istiyor veya toptan satın almak isteyenlerdenseniz Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Konya gibi bütün şehirlerimizin il, ilçe, kasaba ve köylerinden de temin edebilirsiniz. Bunun yanı sıra gergedan boynuzunu sizlerde https://www.gergedansitesi.com/ internet sitesi üzerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ile birlikte temin ederek sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

Gergedan boynuzu Avrupa’dan nasıl sipariş verebilirim?

Almanya, Amerika, Hollanda, Belçika, isviçre, Norveç gibi bütün Avrupa ülkelerinden de temin edebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri : Kolay, güvenilir ve rahat bir şekilde siparişinizi oluşturmak isteyenlerdenseniz Online Kredi Kartı ile Ödeme, Kapıda Nakit Ödeme, Western Union ile Ödeme, Havale / EFT ile Ödeme seçeneklerimizden dilediğinizi tercih ederek sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

Bize bu kelimeleri kullanarak ulaştınız; gergedan boynuzu, gergedan, gergedan boynuzu nedir, gergedan boynuzu nasıl kullanılır, gergedan boynuzu kullanımı, gergedan boynuzu içeriği, gergedan boynuzu içindekiler, gergedan boynuzu sipariş, gergedan boynuzu nasıl sipariş verebilirim, gergedan boynuzu nereden satın alabilirim, gergedan boynuzu fiyatı.

Bu konu "tartışma" içerikli yorumlara kapatılmıştır.

Gergedan Boynuzu Seti © 2014 Gergedan Boynuzu Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.

Uyarı!... Türk Ceza Kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları YASAKTIR. Web Sitemiz, T.C.K nın 226. Maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır. 18 yaşın altındaysanız lütfen internet tarayıcınızı kapatınız. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Bahsi geçen Gergedan Boynuzu ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürün hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden gergedansitesi.com adresindeki sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?