Cinsel Sağlık (+18) ürünleri faturanız dahil içeriği kesinlikle belli olmayacak şekilde "En Üst Gizlilik Esaslarımız" ile hazırlanır. “Türk Ceza Kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin gergedansitesi.com sitemizdeki +18 sayfaları gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değil iseniz lütfen sitemiz içersindeki +18 sayfalarımıza girmeyiniz, ürün satın almayınız.” Yasal bilgilendirmeyi okuduğunuz için ilgi ve anlayışınıza teşekkür ederiz.

DR Münih Seti

DR Münih Seti İçinde Bulunanlar

DR Münih SET İçeriği

  • 1 kutu DR Münih Tadalafil Tablet 4X5 Tablet 500 mg
  • RF Bay Sprey (Yulaf, Karanfil, Şerbetçi Otu, Akgünlük Ekstratı)
  • RF Woman Bayan Damla (Hemamalis ekstratı, mirifika ekstratı, melisa ekstratı, hayıt ekstratı, civanperçemi ekstratı, propolis, panax, kırmızı ginseng, deiyonize su)
DR Münih Seti Kullanma Talimatları

RF Woman Damla ihtiyaç duyulduğunda ilişkiden 30 dk önce su,meyve suyu,kola vb. içeceğin içerisine 7-8 damla damlatılarak kullanılır.

RF Men Sprey ihtiyaç duyulduğunda ilişkiden 15-20 dk önce penisin uç kısmına 3-4 sprey sıkınız.

DR Münih Seti Muhafaza ve Uyarı
  • DR Münih Seti Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • DR Münih Seti ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen DR Münih Seti ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • DR Münih Seti ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
DR Münih Seti Zararları

DR Münih Seti Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. DR Münih Seti Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

DR Münih Seti Ürünü Açıklaması

DR Münih Seti
dr münih seti

DR Münih Seti Sipariş ver

DR Münih Seti siparişlerinizde Ankara, İstanbul, Yozgat, Trabzon, Kastamonu, Batman, Muğla ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

DR Münih Seti Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Avusturya, Slovakya, Danimarka, İsveç, İrlanda, Slovenya gibi ve DR Münih Seti Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, Azerbaycan, Mısır, Suriye, Sri Lanka, Afganistan, Slovenya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

DR Münih Seti Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve DR Münih Seti Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

DR Münih Seti Fiyat, DR Münih Seti Kapıda Ödeme, ucuza al DR Münih Seti, DR Münih Seti nerden alabilirim, DR Münih Seti ürünü nerden alabilirim, DR Münih Seti satış yerleri, DR Münih Seti zararları, DR Münih Seti satan, DR Münih Seti ürünü faydaları ve kullanımı, DR Münih Seti ürünü etkileri, DR Münih Seti ürünü faydaları, DR Münih Seti satılır, DR Münih Seti nereden alınır, DR Münih Seti ürünü hakkında, DR Münih Seti faydası, DR Münih Seti satılan, DR Münih Seti kullanımı, DR Münih Seti açıklamalı detayları, DR Münih Seti ürünü faydaları neler, DR Münih Seti nerede satılır, DR Münih Seti ürünü kullanımı, DR Münih Seti ürünü nereden alınır, DR Münih Seti ürünü satan yerler, DR Münih Seti yararları, DR Münih Seti uyarılar, DR Münih Seti hakkında açıklama, DR Münih Seti satışı, DR Münih Seti zararlı mı, DR Münih Seti hakkındaki yorumlar, DR Münih Seti ürünü nerede satılır, DR Münih Seti ürünü nerde, DR Münih Seti ne işe yarar, DR Münih Seti nereden alabilirim, DR Münih Seti ürünü nasıl kullanılır, DR Münih Seti nasıl kullanılır, DR Münih Seti etkileri, DR Münih Seti, DR Münih Seti ürünü satan, DR Münih Seti ürünü faydası, DR Münih Seti yararlı mı, DR Münih Seti açıklamaları, DR Münih Seti yorumları, DR Münih Seti neye yarar, DR Münih Seti ekşi, DR Münih Seti detayları, DR Münih Seti ürünü satılan yerler, DR Münih Seti fiyatları, DR Münih Seti ürünü satışı, DR Münih Seti nedir, DR Münih Seti ürünü, DR Münih Seti ürünü yorum, DR Münih Seti faydaları, DR Münih Seti nerde, DR Münih Seti ürünü satış yerleri, DR Münih Seti yurtdışı sipariş, DR Münih Seti yorum, DR Münih Seti ürünü nerelerde satılıyor, DR Münih Seti ne kadar, DR Münih Seti nerelerde satılıyor, DR Münih Seti satan yerler, DR Münih Seti satılan yerler, DR Münih Seti ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını gergedansitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
  1. ismail dedi ki:

    mrb ben sizlerden set aldım ama setin içinde 1kutu xxl 1kutu gergadan kapsül bulunmaktadır bunları nasıl kullanmam lazım bilmiyorum bilgi verirseniz memnun olurum ikisinide aynı anda kulanırsam olurmu… şimdiden tşkr saygılarımla

Gergedan Boynuzu Seti © 2014 Gergedan Boynuzu Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.

Uyarı!... Türk Ceza Kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları YASAKTIR. Web Sitemiz, T.C.K nın 226. Maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır. 18 yaşın altındaysanız lütfen internet tarayıcınızı kapatınız. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Bahsi geçen Gergedan Boynuzu ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürün hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden gergedansitesi.com adresindeki sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?