Cinsel Sağlık (+18) ürünleri faturanız dahil içeriği kesinlikle belli olmayacak şekilde "En Üst Gizlilik Esaslarımız" ile hazırlanır. “Türk Ceza Kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin gergedansitesi.com sitemizdeki +18 sayfaları gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değil iseniz lütfen sitemiz içersindeki +18 sayfalarımıza girmeyiniz, ürün satın almayınız.” Yasal bilgilendirmeyi okuduğunuz için ilgi ve anlayışınıza teşekkür ederiz.

Gergedan Seti %15 indirimli. Gergedan seti 35 Euro’dan 30 Euro’ya düştü. Toptan fiyatına perakende satışlarımız başlamıştır. 2 adet gergedan seti 70 Euro yerine 60 Euro indirimli fiyat ile en uygun fiyata sitemizden satın alabilirsiniz. 3 adet gergedan seti 105  Euro yerine 90 Eurp fiyata indirimli olarak sitemizden kolayca Avrupa’nın ve yurt dışının tüm ülkelerinden sipariş verebilirsiniz. Almanya, Hollanda, Belçika, Azerbaycan, Ermenistan, İran gibi tüm ülkelerden gergedan seti siparişi verebilirsiniz. 5 Kutu ve üzeri toptan gergedan seti sipariş vermek için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz. www.gergedansitesi.com sitemizden kredi kartı ile taksit seçenekleri ve kapıda ödeme yöntemi ile en uygun fiyata whatsapp sipariş hattımızdan sipariş verebilirsiniz.

 

1 Kutu Gergedan Boynuzu Seti – 35  Euro 30 Euro (İndirimli)

2 Kutu Gergedan Boynuzu Seti – 70 Euro 60 Euro (İndirimli)

3 Kutu Gergedan Boynuzu Seti – 105 Euro 90 Euro (İndirimli)

4 Kutu Gergedan Boynuzu Seti – 140  Euro 120 Euro (İndirimli)

5 Kutu Gergedan Boynuzu Seti – 160 Euro 150 Euro (İndirimli)

 

 

 

Gergedan Boynuzu Seti İçerisinde;Gergedan Boynuzu Seti

 • 1 kutu XXL Tablet (5 Kapsül),
 • 1 kutu Gergedan Boynuzu Tableti (5 Kapsül),
 • 1 adet Bayanlara Özel Damla (15 ml),
 • 1 adet Kondom,
 • 1 adet Bayanlara Özel Jel,
 • 1 adet Beylere Özel Sprey bulunmaktadır.

1 kutu Gergedan Boynuzu Tableti içerisinde 5 kapsül bulunur ortalama 1 ay kullanım için yeterlidir. 60 dakika içerisinde etkisini göstermeye başlar.

Gergedan Boynuzu İçeriği

 • Ginko Bilboa
 • Terresris
 • Chitosan
 • Kabak Çekirdeği Tohumugergedan
 • Ginseng

 

Gergedan Boynuzu Yan Etkileri ve Uyarılar

Serin ve kuru yerde, güneş ışığından uzak, oda sıcaklığında ağzı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. İçeriğinde bulunan bitki ve bitki özlerine karşı alerjisi olan kullanıcılarda mide ekşimesi ve deride hafif kızarıklık yapabilir.

Hamile ya da emziren kadınlar tarafından kullanılmamalıdır. Küçük çocuk ve bebeklerde kullanılması önerilmez. Önerilen dozajı aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir.

Bu gibi bir durumla karşı karşıya kaldığınızda kullanımı kısa süreli olarak durdurmanızı ve sebebin ne olduğunu gözlemlemenizi tavsiye ederiz. Beklenmeyen bir etki gördüğünüzde doktorunuza danışınız.
hemen-siparis-ver-butonu

mesaj

Avrupa Ödeme ve Gönderim Seçenekleri

Nasıl Ödeme Yapacağım ?

1. Western Union ile isme havale
2. Ziraat Bankası ile döviz hesabına havale
3. FinansBank döviz hesabına havale
4. Moneygram ile Asya Banka havale
5. Rio Money Transfer ile ödeme
6. Ptt ile isme havale
7. Kredi Kartı İle Online Ödeme (Yabancı banka kartlarında kimlik fotokopisi zorunluluğu vardır.)
8. Türk Bankalarına ait kredi kartı ile ödeme (Komisyon ücreti alınmaktadır.)

E-Mail İle Nasıl Sipariş Verebilirim ?

yurtdisisiparis@hotmail.com e-mail adresimize ;
– Ad Soyad,
– Adres,
– Ürün Adı,
– Ürün Adeti
bilgileri eksiksiz olarak doldurarak e-mail ile sipariş verebilirsiniz.

Mesaj İle Nasıl Sipariş Verebilirim ?

– Ad Soyad,
– Adres,
– Ürün Adı,
– Ürün Adeti
bilgileri eksiksiz olarak doldurarak telefon numaralarımıza mesaj gönderebilirsiniz.

Mesajla Sipariş

Sipariş Gönderim Şartları

1. Vermiş olduğunuz siparişin ödemesi hesabımıza geçtiği an
2. Western Union şifresini bildirdiğiniz an
3. Money Gram şifresini bildirdiğiniz an
4. Döviz hesabımıza paranızın yattığı an
Yukarıdaki belirtilen şartlar yerine getirildiği andan itibaren ürünleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir.
Paketiniz kargoya verildiği an, vermiş olduğunuz cep telefonuna kargo numarası SMS olarak bildirilir.

Paket Alım Kuralları;

1. Gününde alınmayan, unutulan, keyfi iptal durumlarından firmamız sorumlu değildir.
2. Alınmayan ve kabul edilmeyen paketlerde PARA İADEMİZ YOKTUR.

Yapmış olduğumuz kampanyalar stoklarla sınırlıdır. En son yapılan kampanyalar bir önceki yapılan kampanyaları bağlamaz.
Gümrük bedeli alıcıya aittir. Gümrük sorunu yaşayan paketlerden firmamız sorumlu değildir.
Sipariş verdiğiniz andan itibaren tüm şartları kabul etmiş sayılacağınızdan dolayı aksi yönde yaşanacak durumlardan dolayı firmamız kesinlikle sorumlu değildir.

Anasayfaya Dönerek Alışverişe Devam Edebilirsiniz.

Bize bu kelimelerden ulaştınız: kadınlarda cinsel isteksizlik, kadınlarda cinsel organ, Arnavutluk, Avusturya,  kadınlarda cinsellik, kadınlarda cinsel isteksizlik tedavisi, kadınlarda cinsel isteği azaltan ilaçlar, kadınlarda cinsel gücü artıran, Azerbaycan,  Belçika,  kadınlarda cinsel organda uyuşma, Birleşik Krallık, İrlanda, kadınlarda cinsel istek arttırma yolları, Arnavutluk, Avusturya, kadınlarda cinselliği artıran ilaçlar, kadınlarda cinsel yaşam, kadınlarda cinsel, Makedonya, Norveç, Polonya,  kadınlarda cinsel organda ağrı, kadınlarda cinsel isteksizlik için ilaç, kadınlarda cinsel arzu, Sırbistan, Slovakya, Yunanistan, kadınlarda cinsel artırıcı, kadınlarda cinsel arzuyu artıran ilaçlar, Bosna-Hersek,  Çek Cumhuriyeti,   kadınlarda cinsel arzu nasıl artar, kadınlarda cinsel arzu belirtileri, kadınlarda cinselliği artıran yiyecekler, kadınların cinsel arzuları nasıl anlaşılır, kadınlarda cinselliği artıran bitkiler, İtalya, Lüksemburg, Macaristan, kadınlarda cinsellik artırıcı, bitkiler, kadınlarda cinsel bozukluklar, Hırvatistan,  Hollanda,  kadinlarda cinsel isteksizlik cozumleri, Estonya,  Finlandiya,  Fransa,  kadınlarda cinsel istek, kadınlarda cinsellik,  İspanya, İsveç, İsviçre, kadınlarda cinsel isteği artırmanın bitkisel yolları, kadınlarda cinsel isteksizlik nasıl giderilir, Portekiz, Romanya, Rusya, kadınlarda cinsel arzuyu artıran ilaçlar

 

You have reached us with these words: loss of sexual desire after menopause, loss of sexual desire for partner, loss of sexual desire in relationship, loss of sexual desire after pregnancy, loss of sexual desire after vasectomy, loss of sexual desire in marriage, loss of sexual desire birth control, loss of sexual desire male, loss of sexual desire after hysterectomy, loss of sexual desire during menopause, loss of sexual desire, loss of sexual desire in females, loss of sexual desire after ejaculation, loss of sexual desire after breakup, loss of sexual desire after abortion, loss of sexual desire antidepressants, loss of sexual desire after miscarriage, loss of sexual desire after tubal ligation, a loss of sexual desire and functioning is, a loss of sexual desire and functioning is quizlet, the lack of sexual desire, treatment for loss of sexual desire, causes for loss of sexual desire, loss of sexual desire in males, loss of sexual desire during pregnancy, lack of sexual desire before period

 1. Ayhan dedi ki:

  Merak ediyorum

Gergedan Boynuzu Seti © 2014 Gergedan Boynuzu Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.

Uyarı!... Türk Ceza Kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları YASAKTIR. Web Sitemiz, T.C.K nın 226. Maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır. 18 yaşın altındaysanız lütfen internet tarayıcınızı kapatınız. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Bahsi geçen Gergedan Boynuzu ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürün hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden gergedansitesi.com adresindeki sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?