Cinsel Sağlık (+18) ürünleri faturanız dahil içeriği kesinlikle belli olmayacak şekilde "En Üst Gizlilik Esaslarımız" ile hazırlanır. “Türk Ceza Kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin gergedansitesi.com sitemizdeki +18 sayfaları gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değil iseniz lütfen sitemiz içersindeki +18 sayfalarımıza girmeyiniz, ürün satın almayınız.” Yasal bilgilendirmeyi okuduğunuz için ilgi ve anlayışınıza teşekkür ederiz.

Yeni ürünümüz DR Münih Seti %15 indirimli. Dr Münih Seti 69 TL’den 58 TL’ye düştü. Toptan fiyatına parakende satışlarımız başlamıştır. 2 adet Dr Münih Seti 136 TL yerine 111 TL indirimli fiyat ile en uygun fiyata sitemizden satın alabilirsiniz. 3 adet Dr Münih Seti 205 TL yerine 175 TL fiyata indirimli olarak sitemizden kolaysa sipariş verebilirsiniz. 5 Kutu ve üzeri toptan Dr Münih Seti sipariş vermek için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz. www.gergedansitesi.com sitemizden kredi kartı ile taksit seçenekleri ve kapıda ödeme yöntemi ile en uygun fiyata whatsapp sipariş hattımızdan sipariş verebilirsiniz.

  • 1 Kutu DR Münih Seti 69 TL 58 TL (İndirimli)
  • 2 Kutu DR Münih Seti 136 TL 111 TL (İndirimli)
  • 3 Kutu DR Münih Seti 205 TL 175 TL (İndirimli) + Ücretsiz Kargo
  • 4 Kutu DR Münih Seti 260 TL 230 TL (İndirimli) + Ücretsiz Kargo
  • 5 Kutu DR Münih Seti 314 TL  285 TL (İndirimli) + Ücretsiz Kargo

 

Bize bu kelimelerden ulaştınız: dr münih seti kullanıcı yorumları, dr münih seti nasıl kullanılır, dr münih seti şikayet, dr münih seti ne işe yarar, dr münih seti içindekiler, dr münih seti nedir, dr münih seti reklamı, dr münih seti fiyatları, dr münih seti kullanım kılavuzu, dr münih setinde neler var, dr münih seti, gergedan boynuzu seti ankara, gergedan set 1 alana 1 bedava, gergedan set bayan azdırıcı, aki dr münih seti, aki dr münih seti yorumları, dr münih seti almanya, gergedan set büyütücü, gergedan boynuzu seti, gergedan balayı seti, gergedan boynuzu seti nasıl kullanılır, gergedan seti kullanıcı yorumları, gergedan seti nasıl kullanılır, gergedan seti şikayet, gergedan seti ne işe yarar, gergedan seti içindekiler, gergedan seti nedir, gergedan seti reklamı, gergedan seti fiyatları, gergedan seti kullanım kılavuzu, gergedan setinde neler var, gergedan seti, gergedan boynuzu seti ankara, gergedan set 1 alana 1 bedava, gergedan set bayan azdırıcı, aki gergedan seti, aki gergedan seti yorumları, gergedan seti almanya, gergedan set büyütücü, gergedan boynuzu seti, gergedan balayı seti, gergedan boynuzu seti nasıl kullanılır, gergedan boynuz seti, gergedan boynuzu seti kullanımı, gergedan boynuzu seti ne işe yarar, gergedan boynuzu seti yorumları, gergedan cinsellik seti, gergedan cinsel set, gergedan dörtlü set, gergedan dörtlü set kullanımı, gergedan seti ekşi, gergedan seti yan etkileri, gergedan seti geciktirici, gergedan geciktirici set, gergedan set hakkında yorumlar, gergedan seti işe yarıyor mu, gergedan set işe yarıyor mu, gergedan set ne işe yarar, gergedan seti kullanımı, gergedan seti kullananlar, gergedan 4 set kullanımı, gergedan 4 lü seti nasıl kullanılır, gergedan seti telefon numarası, gergedan 4 set nasıl kullanılır, gergedan set orjinal, orjinal gergedan seti, gergedan performans seti, gergedan plus seti, gergedan plus set, gergedan cinsel performans seti, gergedan seti siparis, gergedan cinsel sağlık seti, gergedan üçlü set, gergedan seti video, gergedan set video, gergedan seti yorumları, gergedan set kullanıcı yorumları, gergedan cinsel set yorumlar, gergedan 4 set, gergedan 4lü set, 4 lü gergedan seti,

Bu konu "tartışma" içerikli yorumlara kapatılmıştır.

Gergedan Boynuzu Seti © 2014 Gergedan Boynuzu Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.

Uyarı!... Türk Ceza Kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları YASAKTIR. Web Sitemiz, T.C.K nın 226. Maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır. 18 yaşın altındaysanız lütfen internet tarayıcınızı kapatınız. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Bahsi geçen Gergedan Boynuzu ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürün hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden gergedansitesi.com adresindeki sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?