Cinsel Sağlık (+18) ürünleri faturanız dahil içeriği kesinlikle belli olmayacak şekilde "En Üst Gizlilik Esaslarımız" ile hazırlanır. “Türk Ceza Kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin gergedansitesi.com sitemizdeki +18 sayfaları gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değil iseniz lütfen sitemiz içersindeki +18 sayfalarımıza girmeyiniz, ürün satın almayınız.” Yasal bilgilendirmeyi okuduğunuz için ilgi ve anlayışınıza teşekkür ederiz.

Kadınlarında zaman zaman cinsel isteksizlik ile karşılaştığı durumlar olabilir. Hatta istatistiklere göre her üç kadından birisi hayatının bir döneminde cinsel isteksizlik yaşamış. Bu hissi yaşayan kadınlar cinsel ilişkide bulunmak istemiyor ve mastürbasyon yapmıyor. Cinsel anlamda isteksiz olan kadınlar, partnerlerine karşı mesafeli yaklaşıyor. Hem ilişki de hem de bireysel olarak kadınlarda birtakım psikolojik problemler olabiliyor.

m1

Kadınlarda Cinsel İsteksizlik Nedenleri

Kadınlardaki cinsel isteksizliğin nedenlerine bakacak olursak:

Orgazm olamama. Kadının bilinçaltında yatan öfkeden dolayı kadın orgazm olamaz.

Cinsel ilişkiye girme korkusu ya da ilişkiye dair korkular yaşayabilir.

Vajina kaslarının olmasından fazla kasılıp gevşememesi

Vajinada ağrı hissetmesi, ağrılı bir ilişki yaşanması

Cinsel ilişki hakkında yanlış bilgilendirilme sonucu bilinçaltının aldığı önlemlerin dolayı olabilir.

Cinsel arzunun eskiden yaşanan korkunç bir deneyimden dolayı bilinç dışı bırakılması

m2

Kadınlarda Cinsel İsteksizlik İçin Kullanılan Şifalı Bitkiler

Bu problemler yüzyıllardır vardı ve insanlar bu probleme çözüm olarak şifalı bitkilerden faydalandı. Bu bitkilere bakacak olursak:

Safran

Güçlü afrodizyak etkisi olan safranı çayınıza, salatanıza ya da yemeğinize ekleyerek kullanabilirsiniz.

Karanfil

Erkeklerin erken boşalma problemini azalttığı ve kadınlarda afrodizyak etkisi oluşturduğu bilinmektedir.

m3

Gül

Libido seviyesini artırdığı bilinen gülü hem koku olarak hem de çayınıza bir damla damlatarak kullanabilirsiniz.

Tarçın

Kan şekeri için faydalarının yanı sıra düzenli tüketildiğinde afrodizyak etkisi sağlar

Ginseng

Ginseng bitkisi vücuda enerji vererek cinsel isteksizliği azaltır

Ginkgo

Ginkgo uzun zamandır cinsel isteği artırmak için kullanılmıştır.

Sağlıklı bir ilişki için sağlıklı bir yatak odası gerekiyor. Kendinizi fazla çekmeden mutlu olmanın yollarını aramalısınız.

m4

Bize bu kelimelerden ulaştınız: kadınlarda cinsel isteksizlik, kadınlarda cinsel organ, kadınlarda cinsellik, kadınlarda cinsel isteksizlik tedavisi, kadınlarda cinsel isteği azaltan ilaçlar, kadınlarda cinsel gücü artıran, kadınlarda cinsel organda uyuşma, kadınlarda cinsel istek arttırma yolları, kadınlarda cinselliği artıran ilaçlar, kadınlarda cinsel yaşam, kadınlarda cinsel, kadınlarda cinsel organda ağrı, kadınlarda cinsel isteksizlik için ilaç, kadınlarda cinsel arzu, kadınlarda cinsel artırıcı, kadınlarda cinsel arzuyu artıran ilaçlar, kadınlarda cinsel arzu nasıl artar, kadınlarda cinsel arzu belirtileri, kadınlarda cinselliği artıran yiyecekler, kadınların cinsel arzuları nasıl anlaşılır, kadınlarda cinselliği artıran bitkiler, kadınlarda cinsellik artırıcı, bitkiler, kadınlarda cinsel bozukluklar, kadinlarda cinsel isteksizlik cozumleri

Bu konu "tartışma" içerikli yorumlara kapatılmıştır.

Gergedan Boynuzu Seti © 2014 Gergedan Boynuzu Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.

Uyarı!... Türk Ceza Kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları YASAKTIR. Web Sitemiz, T.C.K nın 226. Maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır. 18 yaşın altındaysanız lütfen internet tarayıcınızı kapatınız. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Bahsi geçen Gergedan Boynuzu ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürün hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden gergedansitesi.com adresindeki sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?